Żłobek-Opłaty

OPŁATY ZA ŻŁOBEK-KLUBIK MALUCHA

Wpisowe: 300 zł
– wpłata jednorazowa na cały rok
– gwarantuje miejsce dla dziecka w żłobku-klubiku malucha

Czesne (płatne miesięcznie do 10-go dnia każdego miesiąca)
W zależności od potrzeb rodziców oferujemy dwa pakiety:
– abonament miesięczny – ŻŁOBEK:
760 zł (860 zł*) – całodzienny
560 zł (660 zł*) – do 5 godzin dziennie
* Kwoty bez uwzględnienia dotacji.
Dotacja w ramach Resortowego programu „Maluch +” na rok 2019 wynosi 100 zł. Dofinansowanie przysługuje osobom w ramach abonamentu miesięcznego.

– abonament godzinowy (karnet ważny dwa miesiące) – KLUBIK MALUCHA:
10 godzin – 120 zł (12 zł / godz.)
20 godzin – 220 zł (11 zł / godz.)
50 godzin – 500 zł (10 zł / godz.)

Abonament miesięczny jest dla rodziców chcących zostawić swoją pociechę codziennie na stałą liczbę godzin, natomiast godzinowy można wykorzystać dowolnie w ciągu dwóch miesięcy od dnia zakupu. Za niewykorzystane godziny pieniądze nie podlegają zwrotowi.

Wyżywienie:
Rodzice mogą dostarczać sami we własnym zakresie posiłki dla maluszków (w pojemnikach hermetycznie zamykanych i podpisanych) bądź skorzystać z usług współpracującej z nami firmy cateringowej. Jest to zaufana firma z referencjami, działająca w branży od kilku lat, która specjalizuje się w przygotowywaniu posiłków wyłącznie dla dzieci.

Dzienna stawka 12,00 zł/dzień (płatna z góry do 10-go dnia każdego miesiąca z odliczeniem za każdy dzień nieobecności dziecka w poprzednim miesiącu) i obejmuje:
– śniadanie
– drugie śniadanie
– obiad (zupa + II danie)
– podwieczorek

Ważne:
Gwarantowany pobyt mają tylko dzieci przebywające w żłobku na zasadach abonamentu miesięcznego. Natomiast dzieci, których rodzice będą korzystać z abonamentu godzinowego przyjmowane będą do klubiku malucha w miarę wolnych miejsc.